Úvodní strana >

Pro studenty

S Direct Method se naučíte tyto jazyky:

Anglický jazyk

Německý jazyk

Španělský jazyk

Italský jazyk

Ruský jazyk

Francouzský jazyk

Portugalský jazyk

Polský jazyk

 

Konečně mluvíte

 

Díky Direct Method, založenému na stejném principu jako při osvojování mateřského jazyka, jsou hodiny rychlé a dynamické a vedou studenty k aktivnímu používání cizího jazyka.

Hodiny jsou primárně zaměřeny na mluvení. Čtení a psaní následují až později.

Jak v praxi vypadají naše hodiny?

 

  • dynamika - ​budeš maximálně soustředěný na výuku
  • komunikativnost  - mluvíš víc než lektor
  • praktičnost  - učíš se fráze z běžného života
  • efektivita  - dosahuješ reálných výsledků v krátkém čase
  • profesionalita  - jsi stále v obraze podle plánu výuky
  • zábava  - užíváš si hodiny plné legrace a pohody

 

Funkčnost má svá pravidla

 


Jasným odlišujícím prvkem je simulování cizojazyčného prostředí, ve kterém jsou studenti nuceni mluvit až 6x častěji než při tradičních metodách. Z toho důvodu jsou tvořeny menší skupinky, aby měl každý student dostatečný prostor se projevit. Výsledkem je odbourání strachu z mluvení, získání potřebného sebevědomí a mnohem lepší porozumění mluvenému cizímu jazyku.
Způsob učení je přirozený, jako když si malé děti osvojují svůj mateřský jazyk – nejdříve jen opakují slova a slovní spojení, později začínají chápat jejich význam a nakonec umí samy sestavovat věty.
Gramatika je vysvětlovaná přímo v praxi v reálných situacích. Psaní diktátů a nácvik poslechu jsou proto jen doplňkové aktivity.

PARTNERSKÉ ŠKOLY

Online zóna

 

Součástí vzdělávání Direct Method je i vzdělávací online zóna. Studenti si v ní mohou procvičit své vědomosti interaktivní formou. Kromě toho jsou k Direct Method for English dostupné dvě aplikace, a to WORDS (pro překlady a nahrávky slovní zásoby) a PRACTISE (pro opakování slovní zásoby před zkouškou). Knihy dále obsahují QR kódy, které umožňují studentům rychlé přesunutí na online cvičení, videa či mobilní aplikační obsah, který se právě probírá v knize.

Naučit se cizí jazyk nebylo nikdy jednodušší.

VSTOUPIT DO ONLINE ZÓNY

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.